Stary rok, nowe horyzonty- czyli krótko o tym, jak Trele-Morele ujrzały światło dzienne

Pierwszy wpis na Trele-Morele! 🙂 Udało mi się go zamieścić jeszcze w Starym Roku. Dla większości z nas jest to czas podsumowań, refleksji nad tym, co minione oraz planów na nadchodzący Nowy Rok. Ja, trochę na przekór tradycji, postanowiłam „nowe” rozpocząć jeszcze tkwiąc jedną nogą w „starym” 😉 „Nowe” to oczywiście wielka blogowa przygoda, jaką- mam nadzieję!- potwierdzą się być Trele-Morele.

Uwielbiam gotować, przeglądać przepisy na różne potrawy, oglądać programy kulinarne, czytać książki poświęcone tej tematyce, oraz- co chyba lubię robić najbardziej- przenosić te inspiracje na talerz 🙂

Do założenia samego bloga zbierałam się już baaaardzo długo, wykręcając się coraz to nowszymi wymówkami- jednak kiedy grono moich Znajomych gorąco nakłaniających mnie do zrobienia tego powiększyło się o kolejnych kilka osób, postanowiłam, że nie będę dłużej czekać i oto jesteśmy:)

Mam nadzieję, że moje kulinarne poczynania doprowadzą do regularnego powiększania się objętości Morelek 🙂 i tego, że i Wy będziecie z nich czerpać z nich pomysły na wspaniałe kompozycje smaków i zapachów!

Tak więc, wszystkiego najwspanialszego na Nowy Rok oraz do zobaczenia wkrótce! 🙂 Pierwsze przepisy jeszcze w tym tygodniu!

kolaz2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s